Доступни курсеви

SPRV Tehničke škole

Категорија: Online sastanci
  • Предавач: Gradimir Filipović

Školski odbor

Категорија: Online sastanci
  • Предавач: Milanka Halilovic

Savet roditelja

Категорија: Online sastanci
  • Предавач: Milanka Halilovic

Sednice

Категорија: Online sastanci
  • Предавач: Milanka Halilovic
  • Предавач: Admin User

Ankete i upitnici za nastavnike

Категорија: Ankete i upitnici
  • Предавач: Arpad Pastor
  • Предавач: Školski Pedagog
  • Предавач: Školski Psiholog

Ankete i upitnici za učenike

Категорија: Ankete i upitnici
  • Предавач: Arpad Pastor
  • Предавач: Školski Pedagog
  • Предавач: Školski Psiholog

Osnove elektrotehnike II1

Категорија: Elektrotehnika
  • Предавач: Darinka Hristic Klacak

Рачунарска графика и мултимедија I3

Категорија: Elektrotehnika
  • Предавач: Dragan Odžić

Programiranje IV3

Категорија: Elektrotehnika
  • Предавач: Jasmina Almasi

Programiranje- Sekcija

Категорија: Elektrotehnika
  • Предавач: Jasmina Almasi

Sekcija Nojman

Категорија: Elektrotehnika
  • Предавач: Milan Živić

ЧОС I-2

Категорија: Elektrotehnika
  • Предавач: Đorđe Sivčev

Рачунарство и информатика I-2

Категорија: I razred
  • Предавач: Гордана Татић

Osnove elektrotehnike I3

Категорија: I razred
  • Предавач: Darinka Hristic Klacak

Osnove elektrotehnike I1

Категорија: I razred
  • Предавач: Darinka Hristic Klacak

Osnove I3

Категорија: I razred
  • Предавач: Darinka Hristic Klacak

Elektrotrhnika 1

Категорија: I razred
  • Предавач: Darinka Hristic Klacak

Praktična nastava I1

Категорија: I razred

Da se učenici upoznaju sa zaštitom na radu.
  • Предавач: Siniša Čudan
  • Предавач: Petar Ivetić

Praktična nastava I3

Категорија: I razred
  • Предавач: Petar Ivetić
  • Предавач: Mihalj Mihok

Praktična nastava I2

Категорија: I razred

Upoznavanje učenika sa merama zaštite na radu.
  • Предавач: Petar Ivetić
  • Предавач: Mihalj Mihok

OSNOVE ELEKTROTEHNIKE I2

Категорија: I razred
  • Предавач: Davor Čubrilo

Programiranje I-3

Категорија: I razred
  • Предавач: Nevenka Karić

Računarska grafika i multimedija I1

Категорија: I razred
  • Предавач: Dragan Odžić

Osnove elektrotehnike

Категорија: I razred
  • Предавач: Darinka Hristic Klacak

Uvod u arhitekturu računara

Категорија: I razred
  • Предавач: Sanja Jovanović

Seminar 318 prvi kurs

Категорија: II razred

Kurs iz Davača i izvršnih elemenata (praksa)

Predavač: Predrag Vučić
  • Предавач: Predrag Vucic

OSNOVE ELEKTROTEHNIKE II2-DAVOR

Категорија: II razred
  • Предавач: Davor Čubrilo

Основе електротехнике II-3 вежбе

Категорија: II razred
  • Предавач: Гордана Татић

Софтверски алати II

Категорија: II razred
  • Предавач: Slobodan Nadrljanski
  • Предавач: Ognjen Timin

Baze podataka

Категорија: II razred
  • Предавач: Sanja Jovanović

Практична (блок) настава II2

Категорија: II razred
  • Предавач: Gradimir Filipović

Praktična nastava

Категорија: II razred
  • Предавач: Mihalj Mihok
  • Предавач: Predrag Vucic

Davači i izvršni elementi - vežbe II2

Категорија: II razred
  • Предавач: Petar Ivetić
  • Предавач: Predrag Vucic

OTO motori vežbe II2

Категорија: II razred
  • Предавач: Petar Ivetić
  • Предавач: Predrag Vucic

Osnove elektrotehnike II2

Категорија: II razred
  • Предавач: Darinka Hristic Klacak

Električne instalacije -II2 vežbe

Категорија: II razred
  • Предавач: Petar Ivetić
  • Предавач: Mihalj Mihok

електроника 1

Категорија: II razred
  • Предавач: Davor Čubrilo

Praktična nastava II1

Категорија: II razred

Upoznavanje učenika sa zaštitom na radu.
  • Предавач: Petar Ivetić
  • Предавач: Mihalj Mihok

Električne instalacije i uređaji

Категорија: II razred
  • Предавач: Davor Čubrilo
  • Предавач: Đorđe Sivčev

Davači i izvršni elementi

Категорија: II razred
  • Предавач: Davor Čubrilo
  • Предавач: Gradimir Filipović
  • Предавач: Đorđe Sivčev

Elektrotehnika i elektronika II4

Категорија: II razred
  • Предавач: Gradimir Filipović
  • Предавач: Ljiljana Vukosavljev

Osnove elektrotehnike II5

Категорија: II razred
  • Предавач: Ljiljana Vukosavljev

Основе електротехнике II1

Категорија: II razred
  • Предавач: Nevenka Karić

Електроника II-1

Категорија: II razred
  • Предавач: Гордана Татић

Електрична мерења II-2

Категорија: II razred
  • Предавач: Гордана Татић

Web dizajn

Категорија: II razred
  • Предавач: Nevenka Karić

Основе електротехнике II3

Категорија: II razred
  • Предавач: Nevenka Karić

Softverski alati

Категорија: II razred
  • Предавач: Nevenka Karić
  • Предавач: Slobodan Nadrljanski

Osnove elektrotehnike

Категорија: II razred




  • Предавач: Darinka Hristic Klacak

Електроника II-1теорија

Категорија: II razred

Elektronika za Elеktrotehničara računara
  • Предавач: Гордана Татић

Elektronika II-3

Категорија: II razred

Elektronika za Elеktrotehničara IT
  • Предавач: Dragoslav Kovačev

Računarski hardver II-1

Категорија: II razred


  • Предавач: Đorđe Sivčev

Operativni sistemi II-1

Категорија: II razred

Elektrotehničar računara.
  • Предавач: Luka Ljuboja

Programiranje II-3

Категорија: II razred
  • Предавач: Jasmina Almasi
  • Предавач: Nevenka Karić

Programiranje II-1

Категорија: II razred
  • Предавач: Jasmina Almasi
  • Предавач: Nevenka Karić
  • Предавач: Ljiljana Vukosavljev

Tehnička dokumentacija

Категорија: III razred
  • Предавач: Ljiljana Vukosavljev

Programiranje III-1

Категорија: III razred
  • Предавач: Zagorka Vidović

Veb programiranje

Категорија: III razred
  • Предавач: Zagorka Vidović

Практична (блок) настава III2

Категорија: III razred

Блок настава за одељење III2
  • Предавач: Gradimir Filipović

Софтверски алати III

Категорија: III razred
  • Предавач: Slobodan Nadrljanski
  • Предавач: Ognjen Timin

Веб програмирање

Категорија: III razred
  • Предавач: Ognjen Timin

Sistemi ubrizgavanja-vežbe III2

Категорија: III razred
  • Предавач: Siniša Čudan
  • Предавач: Petar Ivetić
  • Предавач: Predrag Vucic

Dizel motori III2 vežbe

Категорија: III razred
  • Предавач: Siniša Čudan
  • Предавач: Petar Ivetić
  • Предавач: Mihalj Mihok

Sistem paljenja III2 vežbe

Категорија: III razred
  • Предавач: Siniša Čudan
  • Предавач: Gradimir Filipović
  • Предавач: Mihalj Mihok

Računarske mreže III-1

Категорија: III razred
  • Предавач: Đorđe Sivčev

Системи паљења ОТО мотора (пракса)

Категорија: III razred
  • Предавач: Gradimir Filipović

Електричне машине на возилима (теорија)

Категорија: III razred
  • Предавач: Gradimir Filipović

Sistemi ubrizgavanja OTO motora

Категорија: III razred
  • Предавач: Davor Čubrilo

Sistemi paljenja OTO motora

Категорија: III razred
  • Предавач: Davor Čubrilo

Baze podataka

Категорија: III razred

elektrotehničar informacionih tehnologija
  • Предавач: Sanja Jovanović

Programiranje 3-3

Категорија: III razred
  • Предавач: Jasmina Almasi
  • Предавач: Nevenka Karić

Računarski sistemi III-3

Категорија: III razred

Računarski sistemi za elektrotehničara IT
  • Предавач: Dragoslav Kovačev

Електроника III-1

Категорија: III razred
  • Предавач: Гордана Татић

Електроника III-2

Категорија: III razred
  • Предавач: Гордана Татић

Računarska logika III-1

Категорија: III razred
  • Предавач: Milan Živić

Mikrokontroleri i mikroračunari III-1

Категорија: III razred
  • Предавач: Milan Živić

Operativni sistemi III-1

Категорија: III razred

Elektrotehničar računara
  • Предавач: Luka Ljuboja

Електричне машине на возилима (пракса)

Категорија: III razred
  • Предавач: Gradimir Filipović

RAČUNARI U SISTEMIMA UPRAVLJANJA

Категорија: IV razred
  • Предавач: Darinka Hristic Klacak

Техничка документација

Категорија: IV razred
  • Предавач: Slobodan Nadrljanski
  • Предавач: Ognjen Timin

Електронско пословање

Категорија: IV razred
  • Предавач: Slobodan Nadrljanski
  • Предавач: Ognjen Timin

Preduzetništvo

Категорија: IV razred
  • Предавач: Damir Grosin
  • Предавач: Ljiljana Vukosavljev

Zaštita informacionih sistema - IV3

Категорија: IV razred
  • Предавач: Đorđe Sivčev

Programiranje mobilnih uređaja IV-3

Категорија: IV razred
  • Предавач: Dragoslav Kovačev

Programiranje IV1

Категорија: IV razred
  • Предавач: Strahinja Mršić

Održavanje računarskih sistema IV1

Категорија: IV razred

Elektrotehničar računara
  • Предавач: Luka Ljuboja
  • Предавач: Đorđe Sivčev

Veb programiranje IV

Категорија: IV razred
  • Предавач: Strahinja Mršić

Рачунарске мреже

Категорија: IV razred
  • Предавач: Ognjen Timin

Практична (блок) настава IV2

Категорија: IV razred

Блок настава за Електротехничаре за електронику на возилима
  • Предавач: Gradimir Filipović

Tehnička dokumentacija grupa A

Категорија: IV razred
  • Предавач: Darinka Hristic Klacak

Tehnička dokumentacija IV3 grupa A

Категорија: IV razred
  • Предавач: Darinka Hristic Klacak

Tehnička dokumentacija

Категорија: IV razred
  • Предавач: Sanja Jovanović

Sistem ubrizgavanja dizel motora ( vežbe) IV2

Категорија: IV razred
  • Предавач: Davor Čubrilo
  • Предавач: Petar Ivetić
  • Предавач: Mihalj Mihok

Sistem bezbednosti i komfora - vežbe IV2

Категорија: IV razred
  • Предавач: Siniša Čudan
  • Предавач: Petar Ivetić
  • Предавач: Mihalj Mihok

motorna vozila(praksa)

Категорија: IV razred
  • Предавач: Dragan Galic
  • Предавач: Predrag Vucic

Osnove automatskog upravljanja

Категорија: IV razred
  • Предавач: Darinka Hristic Klacak

Системи стабилности (пракса)

Категорија: IV razred
  • Предавач: Gradimir Filipović

Системи безбедности и комфора (теорија)

Категорија: IV razred
  • Предавач: Gradimir Filipović

Системи стабилности (теорија)

Категорија: IV razred
  • Предавач: Gradimir Filipović

Sistemi ubrizgavanja dizel motora

Категорија: IV razred
  • Предавач: Davor Čubrilo

Mikrokontroleri i mikroračunari IV-1

Категорија: IV razred
  • Предавач: Milan Živić

Preduzetništvo IV

Категорија: IV razred
  • Предавач: Ivana Avramov

Sistemi prenosa IV-3

Категорија: IV razred

Sistemi prenosa za Elektrotehničara telekomunikacija
  • Предавач: Dragoslav Kovačev

Programiranje IV-1

Категорија: IV razred
  • Предавач: Jasmina Almasi

2-5 TEHNOLOGIJA MAŠINSKE OBRADE NA KONVENCIONALNIM MAŠINAMA

Категорија: Mašinstvo i obrada metala
TEHNOLOGIJA MAŠINSKE OBRADE KONVENCIONALNE MAŠINEĆOJANOVIĆ VALENTINA - ADAMOVIĆ RANKO
  • Предавач: Ranko Adamović

MAŠINSKI MATERIJALI I4 ZAMENA

Категорија: Mašinstvo i obrada metala
  • Предавач: Branislava Čičulić
  • Предавач: Valentina Ćojanović

TEHNOLOGIJA METALNIH KONSTRUKCIJA I PROCESNE OPREME 2-5

Категорија: Mašinstvo i obrada metala
  • Предавач: Milan Adamovic

STRUČNO VEĆE - MAŠINSTVO I OBRADA METALA

Категорија: Mašinstvo i obrada metala
  • Предавач: Lidija Erdeljan

Mašinska obrada na konvencionalnim mašinama

Категорија: Mašinstvo i obrada metala

Glodalice, podela glodalica, delovi glodalica, glavna kretanja, pomocna kretanja
  • Предавач: Dusan Rajic

TEHNOLOGIJA BRAVARSKIH RADOVA I-5

Категорија: Mašinstvo i obrada metala

LITERATURA: TEHNOLOGIJA OBRAZOVNOG PROFILA BRAVAR, SOJIC, PRGOMELJA SIMIC PLUS VIDEO TUTURIJALI, PRETRAZIVAC INTERNET
  • Предавач: Milan Adamovic

TKU III-4

Категорија: Mašinstvo i obrada metala

LITERATURA: TEHNOLOGIJA OBRADE ZA KOMPJUTERSKI UPRAVLJANE MASINE, autor  Z. MILOJEVIC.
  • Предавач: Milan Adamovic

Čas odeljenskog starešine

Категорија: I razred

Ovaj kurs je namenjen odeljenju I-5
  • Предавач: Dejan Lazic

Tehnologija ručne i mašinske obrade I5

Категорија: I razred
  • Предавач: Branislava Čičulić
  • Предавач: Valentina Ćojanović
  • Предавач: Dejan Lazic

Mašinski materijali - I5

Категорија: I razred

Namenjeno učenicima I-5 ( bravar-zavarivač / operate mašinske obrade)
  • Предавач: Dejan Lazic

Mašinski materijali I-4

Категорија: I razred
  • Предавач: Valentina Ćojanović

Mašinska obrada na konvencionalnim mašinama

Категорија: I razred
  • Предавач: Dusan Rajic

prakticna nastava. praksa I4

Категорија: I razred
  • Предавач: Siniša Čudan
  • Предавач: Mihalj Mihok
  • Предавач: Dusan Rajic

Osnove bravarskih radova I 5

Категорија: I razred
  • Предавач: Milorad Džakula

Tehničko crtanje I-4 B grupa

Категорија: I razred
  • Предавач: Stanislav Imbronjev

HIDRAULIKA I PNEUMATIKA

Категорија: I razred
  • Предавач: Stanislav Imbronjev

Tehnička mehanika / Bravar - zavarivač I-5

Категорија: I razred
Tehnička mehanika ( statika, otpornost materijala, kinematika i dinamika) / Bravar - zavarivač I5
  • Предавач: Dejan Lazic

Tehnologija mašinske obrade na konvencionalnim mašinama I-5

Категорија: I razred

Operater mašinske obrade
  • Предавач: Valentina Ćojanović

MEHANIKA 1-4 GRUPA B (VEŽBE)

Категорија: I razred

OVAJ KURS JE NAMENJEN UCENICIMA PRVE GRUPE RAREDA 1-4 (GRUPA A)
  • Предавач: Ranko Adamović

Mašinski materijali

Категорија: I razred
  • Предавач: Lidija Erdeljan

Tehnička mehanika I5

Категорија: I razred

Kurs namenjen učenicima prvog razreda obrazovnog profila operater mašinske obrade/zavarivač radi lakšeg usvajanja znanja iz predmeta Tehnička mehanika gde se izučavaju: statika, otpornost materijala, kinematika i dinamika. 






  • Предавач: Branislava Čičulić

Tehničko crtanje- operateri mašinske obrade

Категорија: I razred
  • Предавач: Jelena Bunjevac

MAŠINSKI ELEMENTI

Категорија: II razred
  • Предавач: Ranko Adamović

MEHANIKA 2-4 VEŽBE

Категорија: II razred
  • Предавач: Ranko Adamović

Kompjuterska grafika II-4 prva grupa

Категорија: II razred
  • Предавач: Stanislav Imbronjev

BRAVAR-ZAVARIVAČ II5

Категорија: II razred
  • Предавач: Milorad Džakula

2-5 TEHNOLOGIJA MAŠINSKE OBRADE NA KONVENCIONALNIM MAŠINAMA

Категорија: II razred
2-5 OPERATER MAŠINSKE OBRADE NASTAVANIK ADAMOVIĆ RANKO
  • Предавач: Ranko Adamović

Mašinski elementi (III stepen)

Категорија: II razred

Namenjen je obrazovnim profilima: Bravar-zavarivač i Operater mašinske obrade
  • Предавач: Stanislav Imbronjev

Praktična nastava II4

Категорија: II razred

Ovo je lekcija za 15.10.2021 godine. Vaš zadatak je da precrtate sliku glodalice u sveske i da obeležene delove glodalice imenujete.


  • Предавач: Siniša Čudan
  • Предавач: Mihalj Mihok
  • Предавач: Dusan Rajic

ČOS II4

Категорија: II razred
  • Предавач: Lidija Erdeljan

MEHANIKA II 4

Категорија: II razred

Кинематика и Отпорност материјала
  • Предавач: Branislava Čičulić

TOP AUTOMEHANIČAR 3-5

Категорија: II razred
  • Предавач: Milan Adamovic

I5 operateri i bravari zavarivači-praksa

Категорија: II razred
  • Предавач: Dejan Lazic
  • Предавач: Mihalj Mihok
  • Предавач: Milan Milovanov
  • Предавач: Dusan Rajic

Praktična nastava II-5

Категорија: II razred
  • Предавач: Milorad Džakula

prakticna nastava III5

Категорија: II razred
  • Предавач: Milan Milovanov

MAŠINSKI ELEMENTI 3-5 AM-ZAV

Категорија: II razred
  • Предавач: Milan Adamovic

MAŠINSKI ELEMENTI 2-4 TKU

Категорија: II razred
  • Предавач: Milan Adamovic

Tehnologija obrade - Automehaničar / zavarivač II - 5

Категорија: II razred

Namenjeno automehaničarima i zavarivačima 25.
  • Предавач: Dejan Lazic

Osnovi mašinstva - vozač motornih vozila II 7

Категорија: II razred

Namenjeno vozačima motornih vozila 27
  • Предавач: Dejan Lazic

Tehnologija obrazovnog profila / bravar - zavarivač II 5

Категорија: II razred




Kurs je namenjen Bravar - zavarivačima - 25

  • Предавач: Dejan Lazic

TEHNIČKA MEHANIKA (VOZAČI 2-7) (OBRISATI)

Категорија: II razred

Kurs namenjen učenicima drugog razreda profila VOZAČ MOTORNIH VOZILA
  • Предавач: Ranko Adamović

MEHANIKA I-4

Категорија: II razred

Курс намењен техничарима за компјутерско управљање CNC машина како би савладали Статику.
  • Предавач: Branislava Čičulić

OTO MOTORI II2

Категорија: II razred
  • Предавач: Ranko Adamović

Kompjuterska grafika

Категорија: II razred
  • Предавач: Valentina Ćojanović

Kompjuterska grafika- B grupa

Категорија: II razred
  • Предавач: Jelena Bunjevac

Tehnologija mašinske obrade

Категорија: II razred












  • Предавач: Jelena Bunjevac

ZAVARIVAČ III5

Категорија: III razred
  • Предавач: Milorad Džakula

III5 Zavarivač (praktična nastava)

Категорија: III razred
  • Предавач: Milorad Džakula

Час одељењског старешине

Категорија: III razred
  • Предавач: Branislava Čičulić

ТЕХНОЛОГИЈА ЗАВАРЕНИХ КОНСТРУКЦИЈА 3-5

Категорија: III razred
  • Предавач: Ranko Adamović

Hidraulika III-4 grupa B

Категорија: III razred
  • Предавач: Dejan Lazic

Čas odeljenskog starešine III4

Категорија: III razred
  • Предавач: Borislav Gecic

Projektovanje tehnoloških sistema III - 4 "B"

Категорија: III razred
  • Предавач: Dejan Lazic

Modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija III4- B grupa

Категорија: III razred
  • Предавач: Valentina Ćojanović

PROGRAMIRANJE ZA KOMPJUTERSKI UPRAVLJANE MAŠINE IIIgod

Категорија: III razred
  • Предавач: Lidija Erdeljan

Praktična nastava II5

Категорија: III razred
  • Предавач: Siniša Čudan
  • Предавач: Zarko Grbic
  • Предавач: Milan Milovanov

Modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija III-4 "V grupa"

Категорија: III razred

Namenjeno učenicima III4 

Tehničar za kompjutersko upravljanje ( TKU)
  • Предавач: Dejan Lazic

Programiranje za KUM - III god.

Категорија: III razred

Tehničar za kompjutersko upravljanje (CNC) - III 4
  • Предавач: Dejan Lazic

Projektovanje tehnoloških sistema III4

Категорија: III razred
  • Предавач: Borislav Gecic

Automatizacija proizvodnje i fleksibilni proizvodni sistemi

Категорија: III razred
  • Предавач: Valentina Ćojanović

Tehnologija zavarenih konstrukcija / bravar - zavarivač III5

Категорија: III razred
  • Предавач: Dejan Lazic

ZAVARENE KONSTRUKCIJE III5 BRAVAR-ZAVARIVAČ

Категорија: III razred
  • Предавач: Milorad Džakula
  • Предавач: Zarko Grbic

Modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija III4- A grupa

Категорија: III razred


  • Предавач: Jelena Bunjevac

Tehnologija za kompjuterski upravljane mašine III-4

Категорија: III razred
  • Предавач: Valentina Ćojanović

Programiranje za kompjuterski upravljane mašine III

Категорија: III razred
  • Предавач: Valentina Ćojanović

MEHANIKA-III4

Категорија: III razred

Курс је намењен ученицима треће године образовног профила техничар за компјутерско управљање CNC машинама.
  • Предавач: Branislava Čičulić

Dizel motori III2

Категорија: III razred

Test iz oblasti SISTEM ZA PODMAZIVANJE MOTORA ,MOTORNA ULJA I DVOTAKTNI MOTORI će biti dostupan u petak od 9.30 do 10.15 u trajanju od 20 minuta.
  • Предавач: Ranko Adamović

Programiranje za kompjuterski upravljane mašine III4

Категорија: III razred
  • Предавач: Borislav Gecic

Tehnologija za kompjuterski upravljane mašine III4- A grupa

Категорија: III razred
  • Предавач: Jelena Bunjevac

Hidraulika i pneumatika-III-4

Категорија: III razred
  • Предавач: Branislava Čičulić

PROJEKTOVANJE TEHNOLIŠKIH SISTEMA IIIgod.

Категорија: III razred
  • Предавач: Lidija Erdeljan

CNC TEST

Категорија: IV razred
  • Предавач: Ranko Adamović
  • Предавач: Jelena Bunjevac
  • Предавач: Branislava Čičulić
  • Предавач: Lidija Erdeljan
  • Предавач: Borislav Gecic

PROJEKTOVANJE IV4

Категорија: IV razred
  • Предавач: Ranko Adamović

Programiranje za KUM - IV god.

Категорија: IV razred
  • Предавач: Dejan Lazic

ČOS- IV4

Категорија: IV razred
  • Предавач: Jelena Bunjevac

Automatizacija proizvodnje i fleksibilni proizvodni sistemi

Категорија: IV razred


  • Предавач: Valentina Ćojanović

MOTORNA VOZILA IV2

Категорија: IV razred
  • Предавач: Ranko Adamović

Programiranje za kompjuterski upravljane mašine _vežbe IV4

Категорија: IV razred
  • Предавач: Borislav Gecic

Projektovanje tehnoloških sistema IV4

Категорија: IV razred
  • Предавач: Borislav Gecic

PROJEKTOVANJE TEHNOLOŠKIH SISTEMA IVgod.

Категорија: IV razred
  • Предавач: Lidija Erdeljan

PROGRAMIRANJE ZA KOMPJUTERSKI UPRAVLJANE MAŠINE IVgod.

Категорија: IV razred
  • Предавач: Lidija Erdeljan

Organizacija rada III5

Категорија: IV razred
  • Предавач: Branislava Čičulić

Testovi za polaganje vozačkog ispita

Категорија: Saobraćaj
  • Предавач: Saša Stojšin

prakticna nastava I/7

Категорија: I razred
  • Предавач: Zarko Grbic
  • Предавач: Goran Korom

Praktična nastava - I6

Категорија: I razred
  • Предавач: Siniša Čudan
  • Предавач: Goran Korom

Tehničko crtanje-tehničari drumskog saobraćaja, A-grupa

Категорија: I razred
  • Предавач: Nebojša Popović

Saobraćajni sistemi I-7 Vozači

Категорија: I razred
  • Предавач: Nebojša Popović

Tehnologija materijala

Категорија: I razred
  • Предавач: Senka Heldrih

Motorna vozila I-7

Категорија: I razred
  • Предавач: Zaviša Lučić

Saobraćajni sistemi I-6 Tehničari

Категорија: I razred
  • Предавач: Nebojša Popović